niedziela, 26 lutego 2012

Kkcenterhk, recenzja cieni cz.2

Dobry Wieczór
Zgodnie z obietnicą przychodzę z kolejnym cieniem i kolejną recenzją.
Dziś przyjrzymy się innej paletce, a mianowicie firma kkcenterhk jako drugi z produktów pozwoliła mi wybrać: Ostatnio szare cienie jakie posiadałam, niestety pokruszyły się i rozsypały w drobny maczek, więc te w jednym dużym opakowaniu spokojnie zastąpiły mi te co miałam BA! nawet mam ich więcej i to w kilku odcieniach, co cieszy mnie moje powieki no i mamę, bo ona uwielbia szarości.

M O J A  O P I N I A :
  Cienie jak widać mają szeroką gamę kolorystyczną od jasnej białej perły, przez ciemniejsze odcienie siwego, po mocniejsze, aż po bardzo ciemny prawie czarny Czyli coś co Sylwia lubi najbardziej!:)
  Cienie perłowe ładnie się mienią, dają blask powiekom, dobrze się je aplikuje i łączy. Przy użyciu bazy nie zauważyłam ścierania czy rolowania (nie wiem jak jest bez niej). Wszystko czego chciałam znalazłam w tej paletce, 5 cieni w jednym pudełku! to jest moim zdaniem spora ilość, patrząc nawet na różnorodność, bo perła..i  maty i różne kolory hoho, takie rzeczy tylko od Cuicu:) Nie miałam problemu z wykonaniem makijażu, tylko tą paletą, ale lubię kolory na powiece, więc trochę zmieniłam, dodając niebieskiego.
  Mamie również przypadły do gustu, w końcu to bardzo bezpieczne barwy, więc i ja i ona jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami paletki od kkcenterhk. Efekty zobaczycie poniżej
Cena: USD$6.64


Pozdrawiam cieplutko:*


1 komentarz:

  1. bardzo ładny makijaz lubie całę komplety kolorów bo są dobrane do siebie odcieniem

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...